D4 216 Baishi Plaza, No. 280 Jixian Rd, Yongpin Caddesi, Baiyun Bölgesi, Guangzhou, Guangdong, Çin
Ana sayfa

Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd.

iyi kalite Ticari Göğüs Dondurucu satış için
iyi kalite Ticari Göğüs Dondurucu satış için
Ürünlerinizin kalitesi iyidir Hizmetiniz de çok iyidir Size güveniyoruz ve umarım sizinle daha fazla iş yapar

—— Mr.James

kalitesi mükemmel ve daha büyük bir sipariş vereceğim

—— Ms.Coco

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd. Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd.
Toplantı Salonu Parti

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : esilense
No. Çalışanları : 1000~2000
Yıllık satış : 40000000.00-50000000.00
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
Lanco Industry Co. Ltd, 2006 yılında HK'de kuruldu ve Guangzhou ve HeFei'de bulunan dört üretim üssüne sahipti. 20 yıldan fazla deneyime sahip uluslararası pazar için buzdolabı, şarap soğutucu, göğüs dondurucu ve vitrin üzerine varız. Yıllarca süren yoğun çalışmalarla, soğutma ürünü çözümleri konusunda profesyonel bir tedarikçi haline geliyor ve ürünleri tüm dünyada 100'den fazla ülkeye ve bölgeye satıyoruz.

Fabrikalarımız, işimizi her geçen yıl istikrarlı bir şekilde büyüten, nitelikli mühendisler ve yüksek eğitimli teknik kadrolu yüksek üretim ekipmanı ve test tesisleri ile donatılmıştır. Ürün yelpazemizde hem evlerde hem de ticari olarak dondurucular, buzdolapları, şarap mahzenleri, vitrinler ve buz yapıcılar arasından 200'den fazla ürünümüz bulunmaktadır. 50L'den 2000L'ye kadar olan kapasite, pazarlardaki her türlü gereksinimi karşılayabilir. Ticari buzdolabına odaklanan Guangzhou üslerinde 1 milyon, mini bardan büyük buzdolabına Yan Yana, Fransız ve Çok Kapılı vb.

Her zaman Ar-Ge, ürün ve kalite kontrolüne yatırım yapıyoruz ve her yıl müşterilerimizin değişen gereksinimlerini karşılamak için birçok yeni model geliştiriliyor. Ürünler CE, CB, SASO, CSA / ETL, G-MARK, SAA, S-MARK ve diğer uluslararası sertifikalardan geçmiş olup, üstün kalite nedeniyle müşterilere yüksek değer yaratmaktadır.

Biz OEM ve ODM iş için kararlıyız ve pazar geliştirmek ve kazan-kazan sonucu elde etmek için değer yaratmak için ortaklarımızla birlikte çalışmak.

İletişim bilgileri
Guangzhou Lanco Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Beky

Tel: 86-13925059963

Faks: 86-20-66841223

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)